



750 ₴
Показать оптовые ценыВиробляємо і реалізуємо універсальні віброопори ОВ-31МП, які підходять під будь-яке сучасне обладнання, радянські / сучасні верстати, техніку, агрегати.
Віброопори призначені для пасивної і активної віброізоляції верстатів будь-якого розміру. Віброізолюючі опори ОВ-31МП не потребують технічного обслуговування і повністю зберігають свої характеристики в процесі експлуатації. Не схильні до корозії, не гниють, які не трухнут і не деформуються.
Технічні характеристики виробу:
Найменше робоче навантаження, - не менше 50Н (5 кгс);
Найбільше робоче навантаження, - не більше 35000Н (3500 кгс);
Шпилька - М16 стандартна, крок 2 (можливо від М12 (М10) до М24, М27 або М30);
Діаметр подушки - 120 мм;
Висота подушки - від 45 до 60 мм;
Загальна висота - від 115 мм до 300 мм, в залежності від висоти шпильки;
Висота шпильки - від 60 мм (стандарт) до 150 мм (для деяких шпильок - 200/250 мм);
Кліматичне виконання - У1, У2, У3, УХЛ1, УХЛ-4, УТ1.5;
Основні переваги нашого виробу:
1. Для європейського легкого машинобудування вкрай важлива можливість нормальної роботи віброопори з легкими верстатами - наша Віброопора ОВ-31МП нормально функціонує з вагою від 5 (!) Кілограм - на відміну від радянської - або її аналога -, де нормальна робота гарантується тільки від 250 кг на одну віброопорами (!!);
2. Відсутність в матеріалах нашого вироби гуми - гума, яка застосовується в віброопорами радянського типу, має багато недоліків - вона з часом починає "дубіти" / трухнути / текти; і що ще гірше - вона миттєво втрачає свої властивості від попадання на неї технічних масел. Наша Віброопора ОВ-31МП цих недоліків не має; так само вона абсолютно бензо-маслостойка й повністю стійка до будь-яких СОЖ. Крім того, наша Віброопора може працювати як при мінусових температурах (в неопалюваних цехах або на відкритому повітрі: до -30 ° С), так і в особливих гарячих цехах (температура повітря понад +56 ° С, температура підлоги - до +120 ° С ). У Європі від гуми в віброопорах відмовилися вже давно, а серед пост-радянських виробників - тільки ми виробляємо віброопорами без гуми та зі спец-матеріалів;
3. Наша Віброопора ОВ-31МП при роботі обладнання на нерівній підлозі приймає форму самої підлоги - що ще більше покращує робочі характеристики обладнання;
4. Для нашої віброопори в лабораторіях були винайдені два види особливих спеціальних армованих композитів, один з яких служить "подушкою" в віброопорами (описано вище), а інший - корпусом. Корпус нашої віброопори ОВ-31МП по міцності наближається до сталі, але при цьому абсолютно не схильний до гниття, корозії, а так само зберігає свій колір протягом всього терміну експлуатації;
5. Можливість виготовити віброопорами ОВ-31МП за запитом клієнта зі шпилькою будь-якого діаметру - М10, М12, М14, М16, М18, М20, М22, М24, М27 або М30. Для віброопор зі шпильками, відмінними від М16, змінюється матеріал і внутрішній конструктив виробу;
За своїми сукупними характеристиками наша віброопора ОВ-31МП з передових сучасних матеріалів перевершує і далеко випереджає будь-які аналогічні зарубіжні або вітчизняні віброопори.
Комплектація поставки:
Віброопора - 1 шт.
Шпилька - М16 стандартна (можлива поставка з шпилькою від М12 (М10) до М24, М27 або М30) 1 шт.
Гайка - 1 штука в стандартній комплектації. Якщо Вам потрібна друга контр-гайка - обов'язково повідомте про це перед замовленням - і вона буде додана безкоштовно до кожної віброопори.
Шайба - 2 шт.
Стандартно до віброопори іде шпилька М16, яка підходить під все як сучасне, так і радянське обладнання. Наша компанія також виготовляє спеціальну віброопору з потрібною шпилькою під замовлення (від М10 до М30: М10, М12, М14, М16, М18, М20, М22, М24, М27, М30).
Віброопори повністю відповідають технічним умовам ТУ2-024 / 5997-87.
Ціна за 1 шт. у повній стандартній (шпилька М16) комплектації: 525 грн. без ПДВ (готівковий розрахунок, на банківську карту, післяплата/наложка) або 630 грн. за безготівковим розрахунком з ПДВ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GB TRADE |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Материал платформы | металл |
| Ручное программирование | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Диаметр шпильки | от М10 до М30, стандарт - М16 м |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 115 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Основные | |
| Вес виброопоры | 1000 грамм |
| Высота шпильки | От 60 мм (стандарт) до 200 мм |
| Группа материала по горючести | НГ (негорючий) |
| Диаметр виброопоры | 120 мм |
| Количество подушек в наборе | 1 шт. |
| Коэффициент звукопоглощения | 1 |
| Максимальный вес на опору | 3500 кг |
| Минимальный вес на опору | 5 кг |
| Назначение материала | Виброизоляция, Звукоизоляция, Снижение ударного шума, Улучшение акустики помещений, Виброизоляция оборудования, Звукоизоляция оборудования |
| Область применения | Для инженерного оборудования, Для каркасных конструкций, Для пола |
| Обработка материала | Алюминий, Дерево, Закаленная сталь, Ламинат, ЛДСП, МДФ, Медь, Металл, Металлический профиль, Металлопластик, Мягкая древесина, Нержавеющая сталь, Пластик, Сталь, Твердая древесина, Фанера, Цветной металл, Чугун |
| Степень жесткости | Полужесткий |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Черный |
| Экологичный материал | Да |
| Эластичность материала | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | ОВ-31МП |
| Тип комплектующего | Виброопоры |